HomeNieuwsKerst met een Gouden Randje!

Kerst met een Gouden Randje!

Het regent Goud in onze bakkerij

Dachten we na de Roomboter Amandelstaaf al trots te zijn. Blijkt nu dat ook onze Roomboter Amandelkrans, onze Tulbanden en ook de Kerststol met Goud Bekroond te zijn. Dat was zeker reden voor een feestje in onze bakkerij en een welverdiend schouderklopje aan ons team.

Vaste klanten weten het inmiddels al. Alle producten worden op vijf vooraf vastgestelde uniforme beoordelingscriteria zoals smaak, vorm, geur, malsheid en kleur beoordeelt door onafhankelijke keurmeesters van het Nederlands Bakkerij Centrum uit Wageningen. Wil je precies weten hoe het zit en hoe wij deze eer hebben gekregen? Lees dan even ons nieuwsbericht over de Roomboter Amandelstaven terug. Daar leggen we het precies in uit.

Want het predicaat Met Goud Bekroond krijg je niet zomaar. We durven dus best te zeggen, dat wij bij Bakker Klink alleen voor de beste kwaliteit gaan!

Kerst met een Gouden Randje, dan vier je het moment pas echt.